Investiční činnost ve výstavbě
Inženýrská činnost
Realitní a zprostředkovatelská činnost

Standardy projektů

Tyto standardy jsou pro všechny projekty mimo projektu RESIDENCE NA HALDĚ v Pardubicích

Vizualizace koupelen

byt 2+kk byt 3+kk velký byt v podkroví
 

 

Ukázka standardního vybavení bytové jednotky

KUCHYŇSKÁ LINKA v provedení lamino (korpus, dvířka), spodní skříňky s plnými dvířky a jedna skříňka se šuplíky s tlumeným dojezdem, horní skříňky s plnými dvířky nebo otevřené. V ceně standardní kuchyňské linky je dále nerezový dřez Franke ETN 614 (v menších kuchyních je dřez bez odkapávače), dřezová baterie Steno PIC 2247, sklokeramická varná deska Electrolux EHF 46240 XK,  výsuvný recirkulační odsavač Elite.

Dodavatelem kuchyňských linek je společnost SAV spol. s r.o., Turkovice 101.

www.sav.cz

Ladislav Vítek – telefon 777 199 011, mail: vitek@sav-nabytek.cz


OBKLADY A DLAŽBA

Koupelny a toalety jsou obloženy keramikou od výrobce KALE, řada Smart, barva cream (krémová) a brown (hnědá). Je možné vybrat i z barev white (bílá), grey (šedá) a black (černá). Obklady jsou v rozměru 20 x 50 cm, dlažba je v rozměru 45 x 45 cm. Kompletní sérii naleznete zde.

Lodžie či terasy a společné prostory jsou obloženy keramickou dlažbou Tahiti, barva světle šedá. Dlažba o rozměru 30 x 60 cm je použitá ve společných prostorech, o rozměrech 33,3 x 33,3 cm je použita na lodžiích a terasách. Keramický sokl je s řezané dlažby. Kompletní sérii Tahiti naleznete zde.

 


ZAŘIZOVACÍ PŘEDMĚTY KOUPELNA A TOALETA

 

 


 

RADIÁTORY

Bytové či nebytové jednotky vybavujeme radiátory české výroby značky KORADO. V obytných místnostech a v některých předsíních jsou radiátory KORADO, typ VK s pravým spodním připojením. Velikost jednotlivých topných těles je dána projektem ústředního vytápění pro konkrétní projekt, jednotku a místnost. Do koupelen instalujeme topné žebříky KORADO, KORALUX LINEAR CLASSIC s jednobodovým připojením, druhý konec zůstává volný pro případné použití elektrické topné tyče. Všechna topná tělesa, mimo obývací pokoj jsou vybavena termostatickou hlavicí.

 


ELEKTRICKÁ ZAŘÍZENÍ

Zásuvky, vypínače, pokojový programovací termostat používáme v barvě bílé od společnosti ABB s.r.o., řada Tango
Stropní pohybové čidlo pro ovládání světla v předsíni
Autonomní detektor požáru

manuál

Investor si vyhrazuje právo nahradit standardy zde vyobrazené za nové modely, kterými výrobci nahrazují modely starší, nebo za výrobky se stejnými nebo lepšími užitnými vlastnostmi a parametry. 

SVÍTIDLO

Svítidlo odolné proti poškození a proti ÚV záření. Pracuje s LED žárovkami a kompaktními zářivkami.

Barva: bílá  Sklo: matné

Greenlux VELA E27 svítidlo IP44 /GXIZ022/