Investiční činnost ve výstavbě
Inženýrská činnost
Realitní a zprostředkovatelská činnost

Rodinné domy Pobřežní v Chrudimi

Popis projektu

Předpokládané zahájení stavby: 4/2014
Předpoklad kolaudace stavby a předání do užívání: 9/2014
Investor: K2 invest s.r.o.
Generální dodavatel: K2 invest s.r.o.
Architekt: Ing. arch. Zdeněk Kozub

 

 

 

Rodinné domy v ulici Pobřežní v Chrudimi jsou koncipovány jako moderní nadstandardní rezidenční rodinné domy v historické, avšak klidné části města s 23 tisíci obyvatel. Rodinné domy jsou zaměřeny na kvalitní a pohodlné bydlení.

Pro výstavbu jsou použity kvalitní a nadstandardní materiály jako např. plovoucí laminátové podlahy, obložkové zárubně, velkoformátové obklady pro wc a koupelnu, závěsné wc, rozvody TV, SAT, data do každé obytné místnosti.

Standardy - vzorová místnost

Budoucí majitelé jednotlivých rodinných domů mohou zasahovat do dispozičních a materiálových řešení v souladu s jejich požadavky tak, aby se ve svých nových domech cítili co možná nejlépe. Samotná koncepce bydlení a velkorysé architektonické řešení celého objektu je významným předpokladem spokojenosti budoucích vlastníků jednotlivých rodinných domů.

Zájemci mohou uzavřít smlouvu o budoucí smlouvě kupní a to bezprostředně po vydání stavebního povolení. Při podpisu této smlouvy uhradí zálohu ve výši 5 % ceny rodinného domu včetně DPH. Součástí smlouvy o smlouvě budoucí je ujednání o úhradě další platby ve výši 55 % kupní ceny rodinného domu a to až po vybudování hrubé stavby a zanesení příslušných rodinných domů do katastru nemovitostí jako rozestavěných rodinných domů. Zároveň je již možné tento rozestavěný rodinný dům použít jako zástavu pro čerpání hypotečního úvěru. Po dokončení stavby rodinných domů a jejich kolaudaci budou převedeny kupními smlouvami na nové vlastníky a proveden doplatek kupní ceny ve výši 40 %. Tento způsob financování zvyšuje dostupnost vlastního bydlení.

Kompletní vyřízení hypotečního úvěru zdarma!

Zajistíme pro Vás financování prostřednictvím našeho partnera.