Bytové domy v Kvasinách I. etapa

Bytové domy v Kvasinách I. etapa

Informace o projektu

Bytové domy v Kvasinách jsou koncipovány jako moderní bytové objekty zaměřené především na velmi kvalitní bydlení. Umístění bytových domů skýtá bydlení v klidné části města.

Bytové domy budou vystavěny postupně, každý pětipodlažní bytový dům obsahuje 19 nadstandardních bytových jednotek o velikosti 41 až 97 m2, 10 parkovacích míst v prvním nadzemním podlaží budovy a dostatečný prostor pro parking v okolí domu. Všechny byty disponují lodžií nebo terasou. Pro výstavbu jsou použity kvalitní materiály a domy jsou zděné.

Celková koncepce zástavby vychází z předem vytvořených typů bytových domů tak, aby daná lokalita tvořila jednotný harmonizující celek. Klienti si budou moci vybrat byt vyhovující jejich požadavkům z předem připraveného katalogu. Dispozice jednotlivých bytových jednotek budou variabilní s možností individuálních úprav dle požadavků klientů.

Detaily projektu
Půdorysy bytového domu
Postup realizace
Provádí se stříkání vnitřních omítek, dokončuje se zastřešení teras v 5. nadzemním podlaží. Bytový dům je zateplen a pracuje se na venkovní fasádě domu.
Bytový dům A je již od října 2011 zkolaudován a prodávají se dále jednotlivé bytové jednotky a parkovací stání v 1. nadzemním podlaží.
Dokončena hrubá stavba včetně vnitřních vyzdívek. Stavba je zabezpečena proti dešti a sněhu, je částečně zakonzervována z důvodu nízkých teplot.
Položeny stropní konstrukce na 1.NP, již realizováno založení stavby na základových pasech, provedeny vyzdívky 1. NP - parkovacích stání.

Umístění projektu na mapě

Detail bytové jednotky

Detail bytové jednotky