Bytový dům Residence Street Kolín

Bytový dům Residence Street Kolín

Informace o projektu

Bytový dům na rohu málo dopravně vytížených ulic Kmochova a Václavská v části města Kolíně II je koncipován jako moderní bytový objekt zaměřený především na velmi kvalitní bydlení.

Umístění bytového domu skýtá bydlení v klidné části města s 30 tisíci obyvatel s dobrou dopravní obslužností, s výbornou občanskou vybaveností, historické centrum města cca 2 minuty chůze.

Detaily projektu
Půdorysy bytového domu
Postup realizace
Projekt Street Kolín se nám blíží ke konci, připravujeme sekce 1-4 ke kolaudaci. Vnitroblok i podzemní parkování je již ve finální podobě.
Na sekcích jsou obloženy prakticky všechny koupelny a toalety, položené dlažby na lodžií a předsíních. Realizuje se pokládka laminátových podlah. Zároveň byty se malují a dochází k osazování vypínačů a zásuvek. Sekce 5 - dokončujeme obkládání koupelen a toalet a připravujeme se na pokládku laminátových podlah. V sekci 1,2 jsme připraveni zahájit práce na lepení obkladů a dlažeb v bytech. Sekce 3 a 4 - jsou dokončeny vnitřní rozvody a hrubé omítky.
Na sekcích 6,7 probíhají práce na obkládání koupelen a toalet, je dokončený rozvod topné soustavy a betonáž, dokončuje se venkovní fasáda domu. Sekce 5 - dokončují se vnitřní rozvody a pracuje se na vnitřních omítkách a štucích. V sekci 1,2 je dokončená vnější fasáda domu. V bytech je dokončena betonáž podlah. Sekce 3 a 4 - probíhají práce na vnitřních rozvodech (elektro, voda, odpad). Jsou nainstalovaná okna a sestavy na lodžie.
Pracujeme na střeše sekci 6 a 7 a současně se dokončují rozvody vody, kanalizace a probíhají práce na rozvodech elektriky a slaboproudu. Pokračujeme ve výstavbě nosných konstrukcí sekce 3, 4 a 5. V sekci 1 a 2 probíhají práce na omítkách, štucích a zateplení objektu.
Dokončujeme monolitickou část stavby a začali jsme zdít první nadzemní podlaží sekce 1 a 2 včetně vnitřních příček.

Umístění projektu na mapě

Detail bytové jednotky

Detail bytové jednotky