Investiční činnost ve výstavbě
Inženýrská činnost
Realitní a zprostředkovatelská činnost

Bytový dům Praha, Roháčova ulice

Popis projektu

Zahájení stavby: 03/2011
Zahájení prodeje: 03/2011
Kolaudace stavby, předání bytů do užívání:

12/2011

Investor: MODEL MOTORS s.r.o.
Generální dodavatel: K2 invest s.r.o.
Architekt: Ing. arch. Zdeněk Kozub

 

 

 

Bytový dům v ulici Roháčova v Praze 3 Žižkov je koncipován jako moderní bytový objekt zaměřený především na velmi kvalitní bydlení.Pětipodlažní dům s obytným podkrovím po kompletní nadstandardní rekonstrukci v sobě spojuje prvky současné moderní architektury a zároveň zachovává s citem k době minulé prvky tehdejší doby. Kouzlo starých žižkovských čtvrtí dokresluje celkovou atmosféru bydlení v této části města.

Budoucí majitelé jednotlivých bytů mohou zasahovat do dispozičních a materiálových řešení v souladu s jejich požadavky tak, aby se ve svých nových domovech cítili co možná nejlépe. Samotná koncepce bydlení a velkorysé architektonické řešení celého objektu je významným předpokladem spokojenosti budoucích vlastníků jednotlivých bytů.

Umístění bytového domu skýtá bydlení v klidné a přitom centrální části města s dobrou dopravní obslužností.

Exkluzivně nabízíme k prodeji luxusní byty v osobním vlastnictví v nově rekonstruovaném bytovém domě v ul. Roháčova, Praha 3 – Žižkov.Bytový dům s 15 byty a nadstandardně řešenými nebytovými prostory v přízemí domu s výtahem.

Bytový dům je dispozičně rozdělen na přední a zadní část domu, vnitroblok domu ukrývá inteligentní systém parkování, v přízemí společné prostory v domě, bezbariérový vstup do domu, ke schodišti a k výtahu.

- ke každému bytu lze přikoupit garážové stání přímo v domě v příznivých cenách již od 182tis.Kč. Parkování v domě pro 12 osobních automobilů je zajištěno ve vnitřním traktu domu, bezpečí a jistota pro Váš vůz v systému parkování vozů nad sebou.

Vizualizace bytových jednotek

Vizualizace bytu č. 1

Bytový dům Praha, Roháčova - vizualizace bytu 1+kk

 

Vizualizace bytu č. 2

Bytový dům Praha, Roháčova - vizualizace bytu 3+kk

 

Vizualizace bytu č. 3

Bytový dům Praha, Roháčova - vizualizace bytu 3+kk

V přízemí domu 1.NP se nachází dva nebytové prostory se samostatnými vstupy a zázemím,Oba obchody o výměrách 64m2 a 60m2 jsou podsklepené,je možné propojení se sklepními prostory a následné využití je tak opravdu maximální..Sklepní prostory a skladové prostory v 1.PP mají klenuté stropy a celkovou výměru 127m2 užitné plochy. Způsob komerčního využití obchodních prostor je opravdu rozsáhlý. Vhodné jako obchodní prostor, pro galerii, vinárnu, kavárnu, sídlo firmy apod.

V 2.NP je umístěno celkem 6 bytových jednotek o velikostech 1+kk ( 3 byty), 1+1, 2+kk a 3+kk. Zajímavým a originálním prvkem je propojení právě ve 2.podlaží přední a zadní části domu „lávkou“ spojující obě části domu. Vzniká tak zajímavý a architektonicky vyjímečný prvek, který je dominantní v celém vnitřním prostoru domu.

3.NP nabízí svým majitelům dvě bytové jednotky o velikosti 3+kk a jeden byt 1+kk. V tomto podlaží se nachází byt 3+kk s velkou a prostornou terasou s výhledem na žižkovské střechy a panorama této části města. Byty je možné i navzájem propojit, např. spojením menšího 1+kk a bytu 3+kk tak lze vytvořit opravdu zajímavý byt se vstupem přímo od výtahu, se vstupem na pavlačovou část domu, orientace bytu je tak směrem jak do uliční části, tak i do vnitřního prostoru domu. Neotřelé a velmi zajímavé řešení.

Ve 4.NP domu jsou dvě bytové jednotky 3+kk a jeden byt 1+kk.Soukromí a klid zajištěno v maximální míře.

5.NP je řešeno jako podkrovní bydlení, jsou zde tři byty – dvě bytové jednotky 3+kk a jeden byt 1+kk.Případné propojení bytů a změny dispozičního řešení interiéru jsou možné dle přání klienta.Velice zajímavý a útulný prostor je přístupný z vnitrobloku domu nerezovým výtahem. Diskrétnost a soukromí garantováno.

Celá stavba bude kompletně dokončena v listopadu -prosinci 2011, celkově byl projekt pracován renomovaným architektem s důrazem na detail a na požadavky současného bydlení v centru hlavního města Prahy. Provedena byla rekonstrukce celého domu v tomto rozsahu: celková přestavba bytů a rekonstrukce nejen vnitřních prostor domu a bytů, změna dispozic oproti původním, výstavba nového výtahu ve vnitrobloku, nová fasáda domu , kompletní rekonstrukce společných prostor, výměna oken celého domu( kvalitní EUROOKNA ,střešní okna VELUX), kompletní rozvody všech inženýrských sítí, kabelové rozvody, nové podlahy(dlažba, plovoucí podlahy, venkovní dlažby), dveře obložkové, vytápění plynové s termostaty v bytech,moderní koupelny, , nová střecha. Celý dům prošel nákladnou rekonstrukcí a je velice dobře dispozičně a stavebně řešený. Pro výstavbu jsou použity kvalitní materiály a dům je zděný.

Záruka kvality a odbornosti při provádění stavebních prací byla zajištěna a přísně dozorována stavební firmou s mnohaletými zkušenostmi a vynikajícími referencemi.

Na Vaše přání je možno zařídit dodávku vestavěných skříní a kuchyňských linek od smluvního partnera společnosti KORYNA za zajímavých podmínek, přičemž vše bude namontováno do předání bytu.

V projektu je k prodeji 15 bytů a 2 nebytové prostory .V rezervaci jsou již 3 bytové jednotky.

- garantujeme nezvýšení prodejní ceny bytů v důsledku změny DPH. Výše uvedená cena je včetně DPH a za prostor provedený v dokončeném stavu.

- výstavba zahájena na jaře 2011, dokončení bytů listopad – prosinec 2011, do 31.8.2011 možné dispoziční a klientské úpravy bytů