Investiční činnost ve výstavbě
Inženýrská činnost
Realitní a zprostředkovatelská činnost

Rezidence Kopanický Mlýn I. etapa

Popis projektu:

Zahájení stavby: 02/2018
Zahájení prodeje 03/2018
Kolaudace stavby, předání bytů do užívání: 10/2019
Investor: Kopanický Mlýn s.r.o.
Generální dodavatel: K2 invest s.r.o.
Architekt: Ing. arch. Zdeněk Kozub

 

 

 

Jednotky jsou na základě prohlášení vlastníka zapsané v katastru nemovitostí jako rozestavěné.
Výpis z listu vlastnictví naleznete zde.

 

Bytový dům Kopanický Mlýn v ulici Koželužská je zasazen do jižního svahu. Je situován v klidné části města Chrudim v blízkosti centra s výbornou dostupností potřebné infrastruktury pro příjemné bydlení (v blízkosti škola, školka, sportoviště, zdravotní zařízení).

V současné době je v prodeji první etapa domu obsahující 66 nadstandardních bytových jednotek o velikosti 28 až 115 m2, 101 parkovacích míst v suterénu budovy. Téměř všechny byty disponují lodžií nebo terasou. Pro výstavbu jsou použity kvalitní materiály, značkové obklady, dlažby a sanitární keramika, moderní kuchyňská linka se základními spotřebiči. Dům je zděný s masivním zateplením a všechny okenní výplně budou s trojsklem. Po jejím dokončení a prodeji předpokládáme dostavbu rezidenčního areálu o dalších cca 60 bytových jednotek, čímž bude výstavba rezidence dokončena.

Budoucí majitelé jednotlivých bytů mohou zasahovat do dispozičních a materiálových řešení v souladu s jejich požadavky tak, aby se ve svých nových domovech cítili co možná nejlépe. Samotná koncepce bydlení a velkorysé architektonické řešení celého objektu je významným předpokladem spokojenosti budoucích vlastníků jednotlivých bytů.

Zájemci mohou uzavřít smlouvu o budoucí smlouvě kupní. Při podpisu této smlouvy uhradí zálohu ve výši 5 % ceny bytu včetně DPH. Součástí smlouvy o smlouvě budoucí je ujednání o úhradě další platby ve výši 55 % kupní ceny bytu a to až po vybudování hrubé stavby a zanesení příslušných bytů do katastru nemovitostí jako rozestavěných bytových jednotek. Zároveň již tuto rozestavěnou bytovou jednotku je možné použít jako zástavu pro čerpání hypotečního úvěru. Toto se předpokládá v 11-12/2018. Po dokončení bytových jednotek a jejich kolaudaci budou byty převedeny kupními smlouvami na nové vlastníky a proveden doplatek kupní ceny ve výši 40 %.

Kompletní vyřízení hypotečního úvěru zdarma!

Zajistíme pro Vás financování prostřednictvím našeho partnera.

VIZUALIZACE OBÝVACÍHO POKOJE BYTU 3+KK