Investiční činnost ve výstavbě
Inženýrská činnost
Realitní a zprostředkovatelská činnost

Bytové domy Na Špici v Chrudimi I, J, K

Popis projektu

Zahájení stavby: duben 2017
Předpoklad kolaudace stavby a předání bytů do užívání:

Blok I

Blok J

Blok K

červen 2018

prosinec 2018

červen 2019

Investor: K2 invest s.r.o.
Generální dodavatel: K2 invest s.r.o.
Architekt: Ing. arch. Zdeněk Kozub

 

 

 

 

Bytové domy v Chrudimi Na Špici I, J, K jsou koncipovány stejně jako v předchozích etapách výstavby jako moderní bytové objekty zaměřené především na velmi kvalitní, ale dostupné bydlení v klidné části obce s dobrou dopravní obslužností a nákupními možnostmi.

Umístění bytových domů skýtá bydlení v klidné části města s 23 tisíci obyvatel.

Bytové domy budou vystavěny postupně. Každý bytový dům obsahuje 23 bytových jednotek o velikosti 33 až 103 m2 včetně lodžie, 8 parkovacích míst a sklepy v suterénu budovy pro každou bytovou jednotku a dostatečný prostor pro parking v okolí domu. Všechny byty, mimo jedné přízemní garsoniéry, disponují lodžií nebo terasou. Pro výstavbu jsou použity kvalitní materiály, domy jsou zděné.

Standardy - vzorová místnost

Budoucí majitelé jednotlivých bytů mohou zasahovat do dispozičních a materiálových řešení v souladu s jejich požadavky tak, aby se ve svých nových bytech cítili co možná nejlépe. Samotná koncepce bydlení a velkorysé architektonické řešení celého objektu je významným předpokladem spokojenosti budoucích vlastníků jednotlivých bytů.

Virtuální prohlídky vzorových bytových jednotek naleznete zde.

Zájemci mohou uzavřít smlouvu o budoucí smlouvě kupní a to bezprostředně po vydání stavebního povolení. Při podpisu této smlouvy uhradí zálohu ve výši 5 % ceny bytu včetně DPH. Součástí smlouvy o smlouvě budoucí je ujednání o úhradě další platby ve výši 55 % kupní ceny bytu a to až po vybudování hrubé stavby a zanesení příslušných bytů do katastru nemovitostí jako rozestavěných bytových jednotek. Zároveň již tuto rozestavěnou bytovou jednotku je možné použít jako zástavu pro čerpání hypotečního úvěru. Po dokončení bytových jednotek a jejich kolaudaci budou byty převedeny kupními smlouvami na nové vlastníky a proveden doplatek kupní ceny ve výši 40 %. Tento způsob financování zvyšuje dostupnost vlastního bydlení.

Poskytujeme slevy až 3,6 % z uvedených cen bytů.

Výhodná nabídka hypotečního úvěru pro projekt BD Na Špici!

- ZDARMA zpracování ocenění nemovitosti

- ZDARMA čerpání na návrh na vklad zástavního práva

- ZDARMA zpracování hypotečního úvěru

Konkrétní podmínky úvěru se dozvíte od našeho poradce.

 

Koncepce výstavby "Bytových domů Na Špici I, J, K"

Celková koncepce zástavby vychází z předem vytvořených typů bytových domů tak, aby daná lokalita tvořila jednotný harmonizující celek. Klienti si budou moci vybrat byt vyhovující jejich požadavkům z předem připraveného katalogu. Dispozice jednotlivých bytových jednotek budou variabilní s možností individuálních úprav dle požadavků klientů.

Základní atributy řešení:

  • Silniční síť s chodníky se zeleným pásem a stromořadím v kombinaci s plochami pro parkování a dětskými hřišti.

  • Bytové domy na úrovni 1. PP jsou z poloviny zapuštěny do terénu. Na tomto podlaží jsou uzavřená parkovací stání a sklepy.

  • Bytové domy jsou s plochými střechami. Budovy mají poslední nadzemní podlaží půdorysně zapuštěné - plocha je využita pro terasy bytů.

  • Bytové domy mají jednotné barevné a materiálové řešení, na fasádách je zvoleno několik druhů teplých pastelových tónů, které se kombinují s danou šedou barvou.

Předchozí etapy výstavby bytových domů Na Špici v Chrudimi

Dva bytové domy "Na Špici A, B" byly dokončeny v první polovině roku 2010. Je zde celkem 75 bytů 1+kk až 3+kk.

Tři bytové domy "Na Špici C, D, E" byly dokončeny v polovině roku 2012. V této etapě bylo dokončeno 66 bytových jednotek s dispozicí 1+kk až 4+kk.

Tři bytové domy "Na Špici F, G, H" byly dokončeny na konci roku 2016. V této etapě bylo dokončeno 69 bytových jednotek s dispozicí 1+kk až 4+kk.

Součástí projektu je vždy i dostatek parkovacích míst pro obyvatele domů jak na povrchu, tak i v podzemních parkovacích stáních. Samozřejmostí je i velkorysá výsadba zeleně a dětské hřiště.

Domy jsou stavěny ve vysokém standardu. Plášť budovy je zateplený, výplně jsou dřevěná euro okna s vakuovanými trojskly, součástí jsou i nerezové výtahy KONE. Byty jsou vybaveny rozvody internetu a TV do každé obytné místnosti včetně příjmu satelitního signálu. Akrylátové vany, obložkové zárubně, plovoucí podlahy a kuchyňské linky jsou součástí standardního vybavení.

Další výstavba v lokalitě je koncipována tak, aby po dokončení zástavby území vznikl vnitroblok s klidovou zónou, zelení a možnostmi amatérského sportování a oddychu pro obyvatele. V průběhu další výstavby bude zajištěna i minimalizace negativních důsledků výstavby na stávající obyvatele a maximálně bude zkrácena i doba výstavby.