Investiční činnost ve výstavbě
Inženýrská činnost
Realitní a zprostředkovatelská činnost

Bytový dům Radoušova v Chrudimi

Popis projektu

Předpokládané zahájení stavby: 4/2012
Předpoklad kolaudace stavby a předání bytů do užívání: 2/2013
Investor: K2 invest s.r.o.
Generální dodavatel: K2 invest s.r.o.
Architekt: Ing. arch. Zdeněk Kozub

 

 

 

Bytový dům v ulici Radoušova v Chrudimi je koncipován jako moderní nadstandardní rezidenční bytový dům v historické, avšak klidné části města s 23 tisíci obyvatel. Bytový dům je zaměřený na kvalitní a pohodlné bydlení.

Bytový dům obsahuje 18 bytových jednotek o velikosti 31 až 147 m2, navíc ke každé bytové jednotce náleží sklep a téměř každý byt disponuje lodžií a nebo terasou.

V 1NP objektu je umístěno celkem 14 parkovacích stání, sklepy a dva nebytové prostory. Dalších 18 parkovacích míst se nachází kolem bytového domu.

Realitní projekt 2012 - nominace

Projekt získal cenu veřejnosti v soutěži
Realitní projekt roku 2012

Pro výstavbu jsou použity kvalitní a nadstandardní materiály jako např. plovoucí laminátové podlahy, obložkové zárubně, velkoformátové obklady pro wc a koupelnu, závěsné wc, rozvody TV, SAT, data do každé obytné místnosti.

Standardy - vzorová místnost

Budoucí majitelé jednotlivých bytů mohou zasahovat do dispozičních a materiálových řešení v souladu s jejich požadavky tak, aby se ve svých nových bytech cítili co možná nejlépe. Samotná koncepce bydlení a velkorysé architektonické řešení celého objektu je významným předpokladem spokojenosti budoucích vlastníků jednotlivých bytů.

Zájemci mohou uzavřít smlouvu o budoucí smlouvě kupní a to bezprostředně po vydání stavebního povolení. Při podpisu této smlouvy uhradí zálohu ve výši 5 % ceny bytu včetně DPH. Součástí smlouvy o smlouvě budoucí je ujednání o úhradě další platby ve výši 55 % kupní ceny bytu a to až po vybudování hrubé stavby a zanesení příslušných bytů do katastru nemovitostí jako rozestavěných bytových jednotek. Zároveň již tuto rozestavěnou bytovou jednotku je možné použít jako zástavu pro čerpání hypotečního úvěru. Po dokončení bytových jednotek a jejich kolaudaci budou byty převedeny kupními smlouvami na nové vlastníky a proveden doplatek kupní ceny ve výši 40 %. Tento způsob financování zvyšuje dostupnost vlastního bydlení.