Bytové domy Na Hodinářce I. etapa

Bytové domy Na Hodinářce I. etapa

Informace o projektu

Bytové domy v lokalitě Na Hodinářce v Přelouči jsou koncipovány jako moderní bytové objekty zaměřené především na velmi kvalitní bydlení v klidné části obce.

Umístění bytových domů skýtá bydlení v klidné části města s 9 tisíci obyvatel.

Bytové domy budou vystavěny postupně, každý šestipatrový bytový dům obsahuje 29 nadstandardních bytových jednotek o velikosti 41 až 97 m2, 10 parkovacích míst a 6 sklepů v suterénu budovy a dostatečný prostor pro parking v okolí domu. Všechny byty disponují balkonem nebo terasou. Pro výstavbu a rekonstrukci jsou použity kvalitní materiály a domy jsou zděné.

Detaily projektu
Půdorysy bytového domu
Postup realizace
A2 - Dokončena fasáda domu ze dvou stran a pokračují práce na zbývajících dvou stěnách. Je také dokončena střecha bytového domu. Provádí se vnitřní omítky, osazují se elektro krabičky. Vyzdívají se sklepy a vjezd do garáží.
Bytové domy jsou dokončeny, zkolaudované a připravené k předání novým vlastníkům. Kontaktujte makléře RE/MAX K2 nebo přímo zástupce naší společnosti ohledně prohlídky bytů a můžete s nimi prodiskutovat možnosti prodeje a financování.
Dokončeny stropní konstrukce 1. NP u domu A1, dokončování vyzdívek podzemních garáží, příprava na pokládku stropních panelů 1. PP u domu A2.
Dokončeny nosné zdi u 1. PP domu A1, dokončují se výkopové práce na základech bytového domu A2.
Zdění obvodových zdí u 4. NP, zahájeny práce na příčkách v nižších podlažích.
A1 – dům je zkolaudován, dokončen, byla předána většina bytových jednotek do užívání vlastníkům. Příprava na ustavující schůzi společenství vlastníků. A2 – dokončena hrubá stavba dmu a vnitřních příček.Zhotoveny všechny komunikace a parkovací stání při zachování průjezdu na sousední stavbu. Probíhají terénní úpravy okolí, příprava na výsadbu.
Ceník a rezervace
Bytový dům A1 Cena Rezervace
Garážové stání 01 251 800 Kč  
Garážové stání 05 251 800 Kč  
Garážové stání 07 251 800 Kč  
Garážové stání 09 251 800 Kč  
Garážové stání 10 251 800 Kč  
Bytový dům A2 Cena Rezervace
Garážové stání 04 261 600 Kč  
Garážové stání 05 261 600 Kč  

Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH. Uvedené ceny jsou stanovené jako zaváděcí a po kolaudaci budou navýšeny o 2 %. Toto navýšení se netýká jednotek, na které již bude uzavřena smlouva o budoucí smlouvě kupní.

Jednotky jsou osvobozeny od daně z nabytí nemovitých věcí ve výši 4 %.

Uvedené ceny nejsou do uzavření smlouvy o budoucí smlouvě závazné a mohou se změnit, zejména u projektů, kde není ukončené územní, nebo stavební řízení. Rezervace jednotlivých jednotek jsou předběžné a v případě neuzavření smlouvy o budoucí smlouvě do 14-dní po vyzvání budou tyto automaticky zrušeny a jednotky nabídnuty dalším zájemcům.

Uvedené výměry jsou pouze orientační.

Umístění projektu na mapě

Detail bytové jednotky

Detail bytové jednotky