Bytové domy v Kvasinách II. etapa

Bytové domy v Kvasinách II. etapa

Informace o projektu

Bytové domy B a C v Kvasinách jsou koncipovány jako moderní bytové objekty zaměřené především na velmi kvalitní bydlení. Umístění bytových domů skýtá bydlení v klidné části města.

Bytové domy budou vystavěny postupně, oba pětipodlažní bytové domy obsahují 19 nadstandardních bytových jednotek o velikosti 41 až 97 m2, 10 parkovacích míst v prvním nadzemním podlaží budovy a dostatečný prostor pro parking v okolí domů. Téměř všechny byty disponují lodžií nebo terasou. Pro výstavbu jsou použity kvalitní materiály a domy jsou zděné.

Celková koncepce zástavby vychází z předem vytvořených typů bytových domů tak, aby daná lokalita tvořila jednotný harmonizující celek. Klienti si budou moci vybrat byt vyhovující jejich požadavkům z předem připraveného katalogu. Dispozice jednotlivých bytových jednotek budou variabilní s možností individuálních úprav dle požadavků klientů. 

Detaily projektu
Půdorysy bytového domu
Postup realizace
Projekt Kvasiny - II. etapa se blíží ke svému konci. Máme zkolaudovaný dům C a předáváme byty novým majitelům.
Dům C - pracujeme na fasádě domu, obkládáme koupelny a za nedlouho budeme pokládat i podlahy
Komunikace kolem bytových domů jsou již dokončeny. Nyní se dodělávají bytové jednotky v domě B (instalace laminátových podlah, obložek, dveří, osazování zařizovacích předmětů). V domě C se provádí betonáž a dokončujeme omítky včetně štuků. Dále probíhá příprava na obkládání koupelen a toalet.
Dům B - dokončeny práce na vnitřních rozvodech včetně topení a slaboproudu. Dokončují se vnitřní omítky včetně štuku. Dům má již dokončeno vnější opláštění. Připravujeme se na betonáž podlah. Dům C - jsou dokončeny rozvody vody a odpadu, probíhají práce na elektroinstalaci.
Zahájili jsme výstavbu a v tuto chvíli jsou vyhloubeny základy pro oba dva dvomy.

Umístění projektu na mapě

Detail bytové jednotky

Detail bytové jednotky