Bytový dům Radoušova

Bytový dům Radoušova

Informace o projektu

Bytový dům v ulici Radoušova v Chrudimi je koncipován jako moderní nadstandardní rezidenční bytový dům v historické, avšak klidné části města s 23 tisíci obyvatel. Bytový dům je zaměřený na kvalitní a pohodlné bydlení.

Bytový dům obsahuje 18 bytových jednotek o velikosti 31 až 147 m2, navíc ke každé bytové jednotce náleží sklep a téměř každý byt disponuje lodžií a nebo terasou.

V 1NP objektu je umístěno celkem 14 parkovacích stání, sklepy a dva nebytové prostory. Dalších 18 parkovacích míst se nachází kolem bytového domu.

Detaily projektu
Půdorysy bytového domu
Postup realizace
Přinášíme Vám další fotografie z průběhu výstavby Bytového domu Radoušova včetně rekonstrukcí dvou sousedních nemovitostí. Začaly práce na vnější fasádě domu, vnitřních omítkách a rozvodech topení.
Ukázka dokončeného interiéru a exteriéru domu.
Dne 30.4.2013 proběhla závěrečná kontrolní prohlídka a každým dnem očekáváme vydání kolaudačního souhlasu. Následně budeme předávat jednotky do vlastnictví kupujících.
Přinášíme Vám první fotografie z průběhu výstavby bytového domu v Radoušovi ulici. Společně s výstavbou nového bytového domu provádíme revitalizaci dvou sousedních objektů.
Ceník a rezervace
Garážová stání bez střechy Cena Rezervace
Garážové stání venkovní stání č. 1 Rezervováno  
Garážové stání venkovní stání č. 5 Rezervováno  
Garážové stání venkovní stání č. 6 Rezervováno  
Garážové stání venkovní stání č. 7 Rezervováno  
Garážové stání venkovní stání č. 8 Rezervováno  
Garážové stání venkovní stání č. 9 Rezervováno  
Garážová stání se střechou Cena Rezervace
Garážové stání venkovní stání č. 16 Rezervováno  
Garážové stání venkovní stání č. 18 Rezervováno  

Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH. Uvedené ceny jsou stanovené jako zaváděcí a po kolaudaci budou navýšeny o 2 %. Toto navýšení se netýká jednotek, na které již bude uzavřena smlouva o budoucí smlouvě kupní.

Jednotky jsou osvobozeny od daně z nabytí nemovitých věcí ve výši 4 %.

Uvedené ceny nejsou do uzavření smlouvy o budoucí smlouvě závazné a mohou se změnit, zejména u projektů, kde není ukončené územní, nebo stavební řízení. Rezervace jednotlivých jednotek jsou předběžné a v případě neuzavření smlouvy o budoucí smlouvě do 14-dní po vyzvání budou tyto automaticky zrušeny a jednotky nabídnuty dalším zájemcům.

Uvedené výměry jsou pouze orientační.

Umístění projektu na mapě

Detail bytové jednotky

Detail bytové jednotky