Bytový dům PLANETS Kolín

Bytový dům PLANETS Kolín

Informace o projektu

Bytový dům v ulici Roháčova v Kolíně III je koncipován jako moderní bytový objekt zaměřený především na velmi kvalitní bydlení.

Umístění bytového domu skýtá bydlení v klidné části města s 30 tisíci obyvatel s dobrou dopravní obslužností, s výborvnou občanskou vybaveností, centrum města cca 5 minut chůze.

Bytový dům bude stavěn najednou s tím, že se bude kolaudovat na dvě etapy. V první etapě (předpoklad 03/2012) se zkolauduje sekce A a B, ve druhé etapě (předpoklad 06/2012) se zkolauduje sekce C a D. Bytový dům obsahuje 90 nadstandardních bytových jednotek o velikosti 28 až 98 m2, 93 parkovacích míst v suterénu budovy nebo v jejím okolí. Prakticky všechny byty disponují lodžií. Pro výstavbu jsou použity kvalitní materiály a dům je zděný.

Detaily projektu
Půdorysy bytového domu
Postup realizace
V bytovém domě jsou již nastěhovaní a zabydlení noví vlastníci. Dne 11. října 2012 od 17. hodin v Městském společenském domě v Kolíně se uskuteční ustanovující schůzi Společenství vlastníků jednotek - Roháčova 848, Kolín III.
Sekce A, B - dokončena betonáž, v sekci B dokončeny obkladačské práce v bytových jednotkách, příprava na pokládku laminátových podlah a osazování vstupních dveří. Sekce C, D - probíhá práce na betonáži, vnitřních omítkách, štucích, kompletaci elektro. Dokončování venkovních parkovacích stání.
Sekce A, B – provedena izolace střechy, dokončeny rozvody silnoproudu, rozvodů vody a odpadu, osazena okna, zahájeny práce na zateplení střešního pláště a venkovní pláště budovy. Sekce C,D – dokončena hrubá stavba včetně příček, provedena izolace střechy.
Sekce A, B – dokončeny vyzdívky 6. NP, příprava pro betonáž věnce a montáž systémové ploché střechy. Sekce C,D – zahájení vyzdívek 5. nadzemního podlaží. V obou sekcích se dokončují vyzdívky příček, jsou položena monolitická schodiště a probíhá příprava montáže oken, instalace elektro, voda, kanalizace.
Dokončuje se zdění 2. NP u sekce A a B. U sekce C byly položeny panely nad 1. NP. U sekce D probíhají práce na monolitické konstrukci 1. NP.

Umístění projektu na mapě

Detail bytové jednotky

Detail bytové jednotky