Investiční činnost ve výstavbě
Inženýrská činnost
Realitní a zprostředkovatelská činnost

Bytový dům Na Haldě v Pardubicích

Popis projektu

Zahájení stavby: 10/2016
Zahájení prodeje: 10/2016
Kolaudace stavby, předání bytů do užívání:

sekce 3 a 4 - 12/2017

sekce 1 a 2 - 03/2018

Investor: K2 invest s.r.o.
Generální dodavatel: K2 invest s.r.o.
Architekt: Ing. arch. Zdeněk Kozub

 

 

 

>> INTERAKTIVNÍ VÝBĚR BYTU <<

 

Bytový dům na rohu ulic Husovy a Do Nového je v klidné části Pardubic nedaleko centra. V této lokalitě došlo v poslední době ke změně struktury obyvatel a oblast nyní prochází celkovou revitalizací. Místo má dobrou dopravní obslužnost a občanskou vybavenost s blízkostí parku a velkým množstvím okolní zeleně. Společně s kvalitou projektu a jeho vysokými standardy, jsou tak vytvořeny podmínky pro skvělé bydlení.

Bytový dům bude stavěn najednou s tím, že se bude kolaudovat na dvě etapy. V první etapě (předpoklad 12/2017) se zkolauduje sekce 3 a 4, ve druhé etapě (předpoklad 03/2018) se zkolauduje sekce 1 a 2. Bytový dům obsahuje 100 nadstandardních bytových jednotek o velikosti 28 až 120 m2, 97 parkovacích míst v suterénu budovy nebo kolem budovy. Prakticky všechny byty disponují lodžií nebo terasou. Pro výstavbu jsou použity kvalitní materiály, značkové obklady, dlažby a sanitární keramiku, moderní kuchyňskou linku se základními spotřebiči. Dům je zděný se masivním zateplením a všechny okenní výplně budou s trojsklem.

Budoucí majitelé jednotlivých bytů mohou zasahovat do dispozičních a materiálových řešení v souladu s jejich požadavky tak, aby se ve svých nových domovech cítili co možná nejlépe. Samotná koncepce bydlení a velkorysé architektonické řešení celého objektu je významným předpokladem spokojenosti budoucích vlastníků jednotlivých bytů.

VIZUALIZACE OBÝVACÍHO POKOJE BYTU 3+KK

 

 

Virtuální prohlídku vzorového bytu naleznete

zde.

Zájemci mohou uzavřít smlouvu o budoucí smlouvě kupní. Při podpisu této smlouvy uhradí zálohu ve výši 5 % ceny bytu včetně DPH. Součástí smlouvy o smlouvě budoucí je ujednání o úhradě další platby ve výši 55 % kupní ceny bytu a to až po vybudování hrubé stavby a zanesení příslušných bytů do katastru nemovitostí jako rozestavěných bytových jednotek. Zároveň již tuto rozestavěnou bytovou jednotku je možné použít jako zástavu pro čerpání hypotečního úvěru. Toto se předpokládá v 02-05/2017. Po dokončení bytových jednotek a jejich kolaudaci budou byty převedeny kupními smlouvami na nové vlastníky a proveden doplatek kupní ceny ve výši 40 %.

Kompletní vyřízení hypotečního úvěru zdarma!

Zajistíme pro Vás financování prostřednictvím našeho partnera.