Bytové domy Na Hodinářce II. etapa

Bytové domy Na Hodinářce II. etapa

Informace o projektu

Bytové domy v lokalitě Na Hodinářce v Přelouči jsou koncipovány jako moderní bytové objekty zaměřené především na velmi kvalitní bydlení v klidné části obce.

Umístění bytových domů skýtá bydlení v klidné části města s 9 tisíci obyvatel.

Každý čtyřpatrový bytový dům obsahuje 38 nadstandardních bytových jednotek o velikosti 23 až 107 m2, 14 parkovacích míst a sklep pro každou bytovou jednotku v suterénu budovy a dostatečný prostor pro parking v okolí domu. Většina bytů disponuje balkonem nebo terasou. Pro výstavbu a rekonstrukci jsou použity kvalitní materiály a domy jsou zděné.

Detaily projektu
Půdorysy bytového domu
Postup realizace
Bytový dům je připraven ke kolaudaci. Jsou kompletně dokončeny koupelny, položeny podlahové krytiny, instalují se interiérové dveře a kuchyně.
Zahájili jsme práce na lepení obkladů v koupelnách a na toaletách. Dlažba na lodžiích je prakticky dokončena Dokončují se práce na venkovní fasádě domu.
Dům B1 - je zkolaudovaný a prodané jednotky jsou předané. Dům B2 - dokočena hrubá stavba, jednotky jsou zapsané v katastru nemovitostí jako rozestavěné a začnou práce na rozvodech vody, odpadu, elektriky.
Dům B1 - Zahájili jsme práce na vnějším opláštění domu B1. Dále máme připraveny vše pro betonování vnitřních podlah. Dokončují se vnitřní omítky v posledním nadzemním podlaží. Některé jednotky jsou již vyštukované. Dům B2 - zdíme nosné zdivo 1. nadzemního podlaží.
Dokočily jsme vyzdívky nosných konstrukcí a již také dokončujeme vyzdívky nenosných příček v jednotlivých bytech. Je hotová izolace střechy a začneme realizovat rozvody vody, odpadu a elektriky.
Dokončujeme vyzdívky posledního nadzemního podlaží u domu B1 a začali jsme s vyzdívkami bytových příček.
Po zimě jsme začali se stavebními pracemi na výstavbě dvou bytových domů v Přelouči.
Na domě B2 jsou zbetonovány základové pasy a připravuje se na vyzdívání 1. podzemního podlaží. U domu B1 se dokončují zemní práce.
Ceník a rezervace
Garážová stání B1 Cena Rezervace
Garážové stání 01 254 100 Kč  
Garážové stání 02 254 100 Kč  
Garážové stání 06 254 100 Kč  
Garážové stání 07 254 100 Kč  
Garážové stání 08 254 100 Kč  
Garážová stání B2 Cena Rezervace
Garážové stání 03 Pronajato  
Garážové stání 04 254 100 Kč  
Garážové stání 05 254 100 Kč  
Garážové stání 09 254 100 Kč  
Garážové stání 10 254 100 Kč  
Garážové stání 12 254 100 Kč  

Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH. Uvedené ceny jsou stanovené jako zaváděcí a po kolaudaci budou navýšeny o 2 %. Toto navýšení se netýká jednotek, na které již bude uzavřena smlouva o budoucí smlouvě kupní.

Jednotky jsou osvobozeny od daně z nabytí nemovitých věcí ve výši 4 %.

Uvedené ceny nejsou do uzavření smlouvy o budoucí smlouvě závazné a mohou se změnit, zejména u projektů, kde není ukončené územní, nebo stavební řízení. Rezervace jednotlivých jednotek jsou předběžné a v případě neuzavření smlouvy o budoucí smlouvě do 14-dní po vyzvání budou tyto automaticky zrušeny a jednotky nabídnuty dalším zájemcům.

Uvedené výměry jsou pouze orientační.

Ke stažení
Soubory ke stažení

Umístění projektu na mapě

Detail bytové jednotky

Detail bytové jednotky