PECR Apartmens Hotel

PECR Apartmens hotel

Informace o projektu

Apartmánový hotel se nachází v samém centru oblíbeného lyžařského střediska Pec pod Sněžkou. Projekt je jedinečný jak svojí moderní architekturou, tak i způsobem, jakým bude provozován. Jednotlivý zájemci si mohou zakoupit vybavené apartmány 2+kk o velikosti cca 60 m2

Detaily projektu
Půdorysy projektu
Postup realizace
Přidáváme pár nových fotek z dokončených a vybavených apartmánů.
Dne 27. června 2014 byl slavnostně uveden v provoz PECR - Apartments hotel.
Finišujeme s dokončovacími pracemi, aby vše bylo připraveno na páteční kolaudaci. Chybí již jen pár drobností a úklid a vše bude hotové.
Dokončujeme lepení obkladů a dlažeb, probíhá montáž obložek a dveří, nábytku.
Vzorový byt/apartmán je dokončen a přikládáme jeho konečnou podobu.
Dokončuje se fasáda domu a v dalších týdnech se budou lepit obklady a dlažba v apartmánech. Osazují se radiátory a bude v příštím týdnu zprovozněna kompletní kotelna v domě se začne topit. Ve wellness se instalují bazény.
Je dokončena hrubá stavba objektu, jsou vyzděny jednotlivé příčky apartmánů a wellness. Jsou osazovány okenní výplně a balkonové sestavy. Byl podán návrh na zápis rozestavěného domu do katastru nemovitostí a současně i prohlášení vlastníka na zápis jednotlivých bytů (apartmánů) do katastru nemovitostí.
Vyzdíváme páté nadzemní podlaží (wellness).
Jsou položeny panely nad 2. nadzemním podlaží a pokračuje se s vyzdívkou nosních zdí 3. nadzemního podlaží. Ve druhém nadzemním podlaží se zároveň zdí příčky jednotlivých apartmánů.
Dokončení betonové desky nad 1. nadzemním podlaží.
Fotodokumentace z výstavby 1. nadzemního podlaží.
Fotografie z demolice původního objektu.
Ke stažení
Soubory ke stažení

Umístění projektu na mapě

Detail bytové jednotky

Detail bytové jednotky