Investiční činnost ve výstavbě
Inženýrská činnost
Realitní a zprostředkovatelská činnost

Bytové domy Na Hodinářce v Přelouči II. etapa

Popis projektu

Zahájení stavby:

A,B 10/2014; C,D 10/2014

Zahájení prodeje 10/2014

Kolaudace stavby, předání bytů do užívání:

A,B 3/2016; C,D 3/2017

Investor:

K2 invest s.r.o.

Architekt:

Ing. arch. Zdeněk Kozub

 

 

 

Projekt získal ocenění Realitní projekt roku 2015
v Pardubickém kraji.

1. místo - cena odborné poroty

Bytové domy v lokalitě Na Hodinářce v Přelouči jsou koncipovány jako moderní bytové objekty zaměřené především na velmi kvalitní bydlení v klidné části obce.

Umístění bytových domů skýtá bydlení v klidné části města s 9 tisíci obyvatel.

Bytové domy budou vystavěny postupně, každý čtyřpatrový bytový dům obsahuje 38 nadstandardních bytových jednotek o velikosti 23 až 107 m2, 14 parkovacích míst a sklep pro každou bytovou jednotku v suterénu budovy a dostatečný prostor pro parking v okolí domu. Většina bytů disponuje balkonem nebo terasou. Pro výstavbu a rekonstrukci jsou použity kvalitní materiály a domy jsou zděné.

Standardy - vzorová místnost

Budoucí majitelé jednotlivých bytů mohou zasahovat do dispozičních a materiálových řešení v souladu s jejich požadavky tak, aby se ve svých nových domovech cítili co možná nejlépe. Samotná koncepce bydlení a velkorysé architektonické řešení celého objektu je významným předpokladem spokojenosti budoucích vlastníků jednotlivých bytů.

Zájemci mohou uzavřít smlouvu o budoucí smlouvě kupní. Při podpisu této smlouvy uhradí zálohu ve výši 5 % ceny bytu včetně DPH. Součástí smlouvy o smlouvě budoucí je ujednání o úhradě další platby ve výši 55 % kupní ceny bytu a to až po vybudování hrubé stavby a zanesení příslušných bytů do katastru nemovitostí jako rozestavěných bytových jednotek. Zároveň již tuto rozestavěnou bytovou jednotku je možné použít jako zástavu pro čerpání hypotečního úvěru. Po dokončení bytových jednotek a jejich kolaudaci budou byty převedeny kupními smlouvami na nové vlastníky a proveden doplatek kupní ceny ve výši 40 %.

Poskytujeme slevy až 3,6 % z uvedených cen bytů.

Výhodná nabídka hypotečního úvěru pro projekt BD Na Hodinářce!

- ZDARMA zpracování ocenění nemovitosti

- ZDARMA čerpání na návrh na vklad zástavního práva

- ZDARMA zpracování hypotečního úvěru

Konkrétní podmínky úvěru se dozvíte od našeho poradce.

Koncepce výstavby Na Hodinářce v Přelouči

Celková koncepce zástavby vychází z předem vytvořených typů bytových domů tak, aby daná lokalita tvořila jednotný harmonizující celek. Klienti si budou moci vybrat byt vyhovující jejich požadavkům z předem připraveného katalogu. Dispozice jednotlivých bytových jednotek budou variabilní s možností individuálních úprav dle požadavků klientů.

Základní atributy řešení:

  • Silniční síť s chodníky se zeleným pásem a stromořadím v kombinaci s plochami pro parkování.
  • Bytové domy na úrovni 1. PP jsou z poloviny zapuštěny do terénu. Na tomto podlaží jsou uzavřená parkovací stání.
  • Bytové domy jsou s plochými střechami. U budov s šesti nebo čtyřmi nadzemními podlažími mají poslední nadzemní podlaží půdorysně zapuštění - plocha je využita pro terasy bytů.
  • Bytové domy mají jednotné barevné a materiálové řešení, na štukových fasádách je zvoleno několik druhů teplých pastelových tónů, které se kombinují s danou šedou barvou.